DAVUTOĞLU METAL MAKİNE İMALAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Davutoğlu Metal

  • Demir Çelik Sanayi
  • Üyelik: 25 Eylül 2023
Aralık 2005’de DAVUTOĞLU METAL olarak kurulan firmamızın ana faaliyet alanı endüstriyel ve inşaat demirlerinin toptan satışını yapmaktır.  Bunun yanı sıra firmamız müşterilerin talepleri doğrultusunda…

Aralık 2005’de DAVUTOĞLU METAL olarak kurulan firmamızın ana faaliyet alanı endüstriyel ve inşaat demirlerinin toptan satışını yapmaktır. 

Bunun yanı sıra firmamız müşterilerin talepleri doğrultusunda çelik hasır, kangal (filmaşin) demir, profil, köşebent, lama, vb. ürünleri de karşılamaktadır. Sektörde olan deneyimine çalışma disiplinini de ekleyen DAVUTOĞLU METAL iş ahlakından ödün vermeden ve her geçen gün daha iyisini yapabilme azmi ve anlayışı içinde olacaktır.

DAVUTOĞLU METAL hızla büyümesinde ve kısa sürede demir piyasasında tanınmasındaki en büyük etken yaptığı işte dürüstlük ilkesinden ayrılmamasıdır. Ayrıca müşterilerimizden gelen taleplerin fiyat-kalite performansını dengeleyerek, mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli malzemelerle sevkiyatını sağlamaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün, hizmet ve satış sonrası desteği, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktayız. DAVUTOĞLU METAL sektörde yerini ve kalitesini kanıtlamış, ürünlerini global sertifikalarla standardize etmiş çözüm ortaklarının geniş ürün yelpazesini sizlere sunmuştur.

. . .

İçerik Metal Medya tarafından üretilmiştir. Editöryal görüş, şirketin görüşüne aykırı olabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Davutoğlu Metal Ürünleri